А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

«Новини наших старост» з населених пунктів Димерської селищної територіальної громади

опубліковано: 07 червня 2024 оновлено: 15 червня 2024

У селищі Димер покосили траву в парку "Щасливих людей", на цвинтарі, по вул.Злагоди, прибрали пісок під бордюрами по вул.Гоголя, Соборна, Шевченка. Вирізали гілля та кронували дерева в парку по вул.Соборна, вирізали аварійні дерева в парку «Щасливих людей». Розставили урни по вул.Революції Гідності, Соборна, Шевченка, Освітянська, у парку, на дитячих майданчиках на вул.Революції Гідності, Соборна, 45, Соборна, 18. Перевезли сміття, гілля по житлофонду та вул.Освітянська, Шевченка. Пропололи клумби від зілля біля адміністративної будівлі селищної ради. Встановлюється арка в центральному парку.

Ровівський старостинський округ

Провели толоку по впорядкуванню зони відпочинку на ставку ГО "Мокрець". Покосили траву в с. Любимівка: біля клубу, зупинки громадського транспорту, старостату, а в с.Рови - біля братської могили. Разом з активістами Любимівки переложили (понизили) водопереливну бетонну трубу для сходу води по вул. Польова.

 Сухолуцький старостинський округ

У Толокуні покосили траву біля громадських місць, пофарбували дитячий майданчик, здійснили благоустрій клумби біля сільського клубу. У Богданах облаштовували свердловину та септик у ФАП, провели толоку з благоустрою території дитячого майданчика, встановили ігровий комплекс та пісочницю.

 Глібівський старостинський округ

Прибирали по вулиці Холодкова: обкошували, вирізали чагарники, перебили гілки на щепу та вивезли їх. Почали косметичне фарбування автобусних зупинок в селі Глібівка.

 У Ясногородці на зупинці громадського транспорту прибрали поломане негодою гілля, навели лад біля сміттєвих баків та навколо них. Покосили траву біля братських могил та будинку культури.

 Демидівський старостинський округ

Вирізали аварійні дерева та дерева, які зламала негода, викорчовували аварійні дерева по вул.Київська, обрізали зарослі дерева в лініях електроживлення. Вивезли листя та гілки.

Силами небайдужих мешканців за адресою Київська, 61 було пофарбовано паркан біля багатоквартирного будинку.

На масиві Фастова обкосили травʼяне покриття та поприбирали біля старостату та Будинку культури, прибирали в маленькому парку між багатоповерхівками та сухі гілки біля багатоповерхового будинку по вулиці Фастова, 20, обрізали порослі та аварійні гілки біля дитячого майданчика.

По вул.Київська обкошували, прибирали, прополювали памʼятні місця, прибирали та прополювали від бурʼянів клумби,  пофарбували ящики для соляно-піщаної суміші.

Роботи тривають по прибиранню сміття по вулицях Варвари Довженка, Вербова, Київська та в парку. Також проведено обкошування та підмітання біля дитячого майданчику по вулиці Варвари Довженка і узбіччя. Видалили бурʼяни, підмели між кладовищем та стадіоном. Прибирали після ремонту молодіжного простору. За державною програмою єВідновлення здійснили 6 обстежень за зверненнями громадян.

 Катюжанський старостинський округ

Розчищували паркову зону по вул. Шевченка (видаляли аварійні дерева, зрізали нижні гілки та подрібнювали їх). Покосили траву по узбіччю дороги по вул. Заводська та біля будинку, 10А. Відремонтували елементи дитячого майданчика по вул. Заводська 22.

 Козаровицький старостинський округ

Встановили  пристрій безперебійного живлення на гучномовці про сповіщення повітряної тривоги. На свердловині, яка забезпечує водопостачання населення,  замінили зворотній клапан. Прибирали та збирали сміття на дитячих майданчиках, в центрі села, територію біля сцени. Обкошували біля стели та (частково) узбіччя по вулиці Лесі Українки, Соборна. Вивезли листя та гілля з вул.Соборна, дитячого майданчику по вулиці Незалежності, сміття з кладовищ. Прибирали гілля від чагарників по вулиці  Соборна. Зібрали сміття та гілля на березі водосховища.

 Литвинівський старостинський округ

Скошували траву біля Лісовицького сільського клубу та старостату в с. Литвинівка.

 

Працюємо далі.

#Нашістарости #ОхайнаГромада #БлагоустрійДимер