А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Закріплення депутатів Димерської селищної ради за населенними пунктами Димерської територіальної громади

опубліковано: 07 лютого 2024 оновлено: 19 травня 2024
№ п/п Назва населеного пункту Призвіще, ім'я, по батькові депутата
1 с.Абрамівка, с.Дудки, с.Савенка  
2 с.Богдани, с.Сухолуччя, с.Овдієва Нива, с.Пилява, с.Ритні, с.Рихта Кальченко Наталія Василівна
3 с.Вахівка, с.Любидва Кушніренко Сергій Вікторович
Недашківський Руслан Михайлович
4 с.Глібівка Поплавський Володимир Володимирович
5 с.Демидів  
 
Іванова Людмила Дмитрівна
6 с.Катюжанка, с.Гута-Катюжанська Кушніренко Сергій Вікторович
Заводська Лідія Ісаківна
Недашківський Руслан Михайлович
 
7 с.Козаровичі Петльович Олег Іванович
Чиж Ірина Олександрівна
8 с.Литвинівка, с.Лісовичі, с.Миколаївка Мурга В'ячеслав Миколайович
Арестова Валентина Олегівна
9 с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка Мартиненко Олександр Миколайович
Поплавський Ігор Володимирович
10 с.Рови, с.Круги, с.Розтісне, с.Федорівка Поплавський Ігор Володимирович
Мартиненко Олександр Миколайович
11 с.Рудня-Димерська, с.Володимирівка Кушніренко Сергій Вікторович

12

с.Толокунь, с.Дмитрівка Кальченко Наталія Василівна
13 с.Ясногородка Кальченко Наталія Василівна
14 смт Димер Бабинець Ігор Олександрович
Башлик Наталія Андріївна
Станкевич Світлана Миколаївна
Литвин Тетяна Володимирівна
Цапук Марина Михайлівна
Ісаюк Юрій Вікторович
Мельниченко Наталія Сергіївна
Мельниченко Юрій Миколайович
Левковець Олег Петрович
 
15 с.Рикунь, с.Каменка Семерунь Вячеслав Миколайович

Мельниченко Юрій Миколайович

Графік особистого прийому громадян депутатами Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області VIII скликання в 2024 році

№ п/п Список депутатів Закріплені населені пункти за депутатом Дні та місце прийому
1. Кальченко Наталія Василівна с.Богдани, с.Сухолуччя, с.Овдієва Нива, с.Пилява, с.Ритні, с.Рихта с.Толокунь, с.Дмитрівка с.Ясногородка Перший понеділок кожного місяця з 10-00 до 12-00 год в селах Ясногородка та Толокунь. Друга середа кожного місяця з 10-00 до 12-00 год в селах Сухолуччя та Богдани

м.т.097-505-28-08

2. Кушніренко Сергій Вікторович с.Вахівка, с.Любидва с.Катюжанка, с.Гута-Катюжанська с.Рудня-Димерська, с.Володимирівка Остання середа кожного місяця з 10-00 до 12-00 год по вул.Центральна,37, с.Рудня-Димерська м.т.096-729-47-85 Остання середа кожного місяця з 12-00 до 14-00 год вул.Лісова,60 (приміщення ФАП)

с.Вахівка

м.т.096-729-47-85

3. Недашківський Руслан Михайлович с.Вахівка, с.Любидва с.Катюжанка, с.Гута-Катюжанська с.Абрамівка, с.Дудки, с.Савенка Кожної середи з 09-00 до 13-00 год по вул.Шевченка,1, с.Катюжанка м.т.067-441-83-11
4. Поплавський Володимир Володимирович с.Глібівка Кожної середи з 09-00 до 11-00 год по вул.Соборна,18, с.Глібівка м.т.096-752-37-92
5. Іванова Людмила Дмитрівна с.Демидів Останній четвер кожного місяця з 15-00 до 16-00 год в приміщенні Димерської селищної ради, кожної середи з 08-00 до 17-00 в приміщенні старостату с.Демидів м.т.067-390-90-40
6. Заводська Лідія Ісаківна с.Катюжанка, с.Гута-Катюжанська с.Абрамівка, с.Дудки, с.Савенка Перша середа кожного місяця з 10-00 до 13-00 год по вул.Кичигіна,5А, с.Катюжанка м.т.098-081-60-62
7. Петльович Олег Іванович с.Козаровичі Остання п’ятниця кожного місяця з 14-00 до 16-00 год по вул.Бірківська,1, с.Козаровичі м.т.096-264-77-71
8. Чиж Ірина Олександрівна с.Козаровичі Перший вівторок кожного місяця з 09-00 до 13-00 год по вул.Бірківська,1, с.Козаровичі м.т.098-337-81-75
9. Мурга В'ячеслав Миколайович с.Литвинівка, с.Лісовичі, с.Миколаївка, с.Рикунь Останній вівторок кожного місяця з 10-00 до 12-00 год по вул.Т.Шевченка,1, с.Литвинівка м.т.097-563-28-80
10. Арестова Валентина Олегівна с.Литвинівка, с.Лісовичі, с.Миколаївка, с.Рикунь Остання середа кожного місяця з 10-00 до 12-00 год по вул.Тараса Шевченка,1, с.Литвинівка м.т.096-149-01-32
11. Мартиненко Олександр Миколайович с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка с.Рови, с.Круги, с.Розтісне, с.Федорівка Останній четвер кожного місяця з 15-00 до 16-00 год в приміщенні Димерської селищної ради м.т.067-402-75-21
12. Поплавський Ігор Володимирович смт Димер, с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка с.Рови, с.Круги, с.Розтісне, с.Федорівка Перша середа кожного місяця з 11-00 до 12-00 год по вул.Шевченка,31, смт Димер м.т.068-124-45-63
13. Бабинець Ігор Олександрович смт Димер, с.Каменка Остання субота кожного місяця з 10-00 до 13-00 год по вул.Ярослава Мудрого,18 смт Димер м.т.067-467-18-75
14. Башлик Наталія Андріївна смт Димер, с.Каменка Остання середа кожного місяця з 10-00 до 11-00 год по вул.Соборна в Будинку культури смт Димер м.т.066-375-23-26
15. Станкевич Світлана Миколаївна смт Димер, с.Каменка Перший середа кожного місяця з 10-00 до 11-00 год в приміщенні Димерської селищної ради м.т.067-503-33-54
16. Литвин Тетяна Володимирівна смт Димер, с.Каменка Останній четвер кожного місяця з 10-00 до 11-00 год по вул.Соборна в Будинку культури смт Димер м.т.067-290-53-50
17. Цапук Марина Михайлівна смт Димер, с.Каменка Остання п’ятниця кожного місяця з 15-00 до 16-00 в приміщенні Димерської селищної ради м.т.067-145-87-54
18. Ісаюк Юрій Вікторович смт Димер, с.Каменка Кожної п’ятниці з 15-00 до 17-00 год по вул.Соборна в Будинку культури смт Димер м.т.096-309-23-35
19. Мельниченко Наталія Сергіївна смт Димер, с.Каменка Остання п’ятниця кожного місяця з 13-00 до 15-00 в приміщенні Димерської селищної ради м.т.098-374-33-01
20. Мельниченко Юрій Миколайович смт Димер, с.Каменка Остання п’ятниця кожного місяця з 10-00 до 13-00 в приміщенні Димерської селищної ради м.т.067-404-05-01
21. Левковець Олег Петрович смт Димер, с.Каменка Останній четвер кожного місяця з 16-00 до 17-00 год по вул.Соборна в Будинку культури смт Димер м.т.067-595-33-88
22. Семерунь Вячеслав Миколайович смт Димер, с.Каменка Останній четвер кожного місяця з 16-00 до 17-00 год в приміщенні Димерської селищної ради м.т.097-649-95-44