А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

«Новини наших старост» з населених пунктів Димерської селищної територіальної громади

опубліковано: 04 липня 2024 оновлено: 24 липня 2024

У селищі Димер у «Парку щасливих  людей», по обочинах центральних вулиць та на цвинтарі косили траву. Прибирали та загрібали сухе листя у центральному парку, пропололи альпійську гірку від бур'яну, полили багаторічники. Зібрали сміття по вулицях.

Ровівський старостинський округ

Покосили траву по узбіччях в селах: Рови, Федорівка, Розтісне, Круги, а також у с.Андріївка біля  зупинки та братської могили. Продовжують вирізку аварійно-небезпечних дерев у Федорівці. Завершили будівництво нового даху на дровітні старостату с. Любимівка.

Глібівський старостинський округ

Косили траву на кладовищі, по вулиці Баштанна, прибирали сміття. Видаляли порослі на тротуарі та обкошували берегову лінію.

У Ясногородці обкошували на кладовищі, по вулиці Колективна, прибирали сміття та пропололи альпійську гірку. Подрібнили гілля щепорізом, навели лад біля сміттєвих баків та навколо них.

Демидівський старостинський округ

Підняли Прапор України полеглому Герою на алеї Слави на новому кладовищі. По вул.Київська косили травʼяне покриття під бордюрами та на узбіччі дороги,  пропололи бурʼяни та висадили чорнобривці на клумбі, пофарбували зупинку громадського транспорту.

Катюжанський старостинський округ

У Катюжанці на цвинтарі обрізали сухі гілки та прибирали територію. Полили клумбу. Замінили сміттєві баки на нові.

Козаровицький старостинський округ

Косили траву біля памʼятника в центрі села по вулиці Соборна, на новому кладовищі, на дитячому майданчику  по вулиці Незалежності. Прибирали та збирали сміття на території сцени, на зупинках громадського транспорту,  уздовж дороги біля Київського водосховища. Прибрали на дитячому майданчику. Полили квіти в центрі населеного пункту.

Литвинівський старостинський округ

Покосили траву на дитячому майданчику та парку в Литвинівці, а ще на дитячому майданчику, біля зупинки громадського транспорту та братської могили в Миколаївці.

Працюємо далі.

#Нашістарости #ОхайнаГромада #БлагоустрійДимер