З 17 по 20 грудня у Києві в спорткомплексі КНУБА відбувся «Чемпіонат міста Києва з боксу, серед чоловіків та жінок (ЕЛІТА)»
опубліковано:
25/12/2024
оновлено:
25/12/2024
З 17 по 20 грудня у Києві в спорткомплексі КНУБА відбувся «Чемпіонат міста Києва з боксу, серед чоловіків та жінок (ЕЛІТА)».Команда YARKIIII BOXING TEAM з Катюжанського старостинського округу Димерської селищної ради також взяли в ньому участь, показавши майстерність та незламний дух протистояння. Маємо чим пишатися! Поштар Іван, 2006 року народження, здобув перемогу у ваговій категорії до 63,5 кг.Щиро вітаємо спортсмена та його тренера Ярослава Щуцького з перемогою.Нехай завжди вашу команду супроводжує удача та всебічна підтримка. Молодці! Так тримати!