Офіційний вебсайт

Димерська селищна
територіальна громада

Підписано меморандум щодо встановлення когенераційних установок на об’єктах з централізованим теплопостачанням (на котельнях) Димерської громади

опубліковано: 24/07/2024 оновлено: 24/07/2024

Вчора Володимир Підкурганний підписав відповідний меморандум з Київською обласною державною адміністрацією та інвесторами щодо встановлення когенераційних установок на об’єктах з централізованим теплопостачанням (на котельнях) Димерської громади.

Когенераційна установка — комплекс обладнання, що працює за способом комбінованого виробництва електричної і теплової енергії або перетворює скидний енергетичний потенціал технологічних процесів в електричну та теплову енергію. Встановлення таких установок є важливим кроком до забезпечення енергетичної стабільності громад.

Монтаж має відбутися у найкоротші терміни, адже наразі це пріоритетне питання – забезпечення нормальних умов життя мешканців нашої Громади.