А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Щодо проведення тренінгів для інститутів громадянського суспільства

опубліковано: 02 липня 2024 оновлено: 24 липня 2024

З метою підвищення інституційного та організаційного розвитку інститутів громадянського суспільства, Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочато серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики.

Перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства “Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації” відбудеться 10 липня 2024 року з 11:00 до 17:30 у м. Києві.

Під час роботи тренінгу будуть розглянуті практичні питання щодо розвитку публічних комунікацій інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики, формування комунікаційних цілей, визначення цільової аудиторії та стейкхолдерів, інструментів, процедур, документів, необхідних для публічних комунікацій, ефективних комунікацій та особливостей комунікацій з органами державної влади.

З учасниками тренінгу працюватиме Ксенія Дітчук - незалежна консультантка, менторка, тренерка, яка має 15 - річний досвід роботи у розробці інформаційних продуктів та управлінні комунікаціями для неурядових організацій.

Реєстрація для участі у тренінгу триватиме до 03.07.2024 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZakjnYqp5QrumGBaZ-550F6Q3QLBurhfFQvYQdiDuTR05Xg/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2XbHgeTgeTxSdw_eNjwElFexwh6YyNuFrNPqqF6EguqBlFHYe63vGeQoc_aem_fPu8EChWlj2sGw3eWNORtA