Подяка БО БФ «Людина»
опубліковано:
15 квітня 2024
оновлено:
27 липня 2024
Дякуємо БО БФ «Людина» за нові шафки для малят закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) «Орлятко», що в Демидові. Їх облаштували на першому поверсі в групах «Чорнобривці» та «Солов’ятко». Роботи ще тривають, проте результат вже видно неозброєним оком.
Шановні благодійники, завдяки вашому небайдужому ставленню до дітей та вашій людяності, - наші дошкільнята відчувають турботу про себе, що є дуже важливим в умовах сьогодення.
Нехай ваші добрі справи повертаються до вас сторицею.
Разом до Перемоги!
![](/ua/osximage/pg/150424675113740_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424675113740_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424675113740_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424675113740_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424675113740_n_6m/pic.jpg)