А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Щодо реалізації Програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж»

опубліковано: 11 червня 2024 оновлено: 15 червня 2024

ГО «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ» здійснює реалізацію Програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж» (#МріїБезМеж).

#МріїБезМеж - безкоштовна навчальна програма для ветеранів, які бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір працювати із своєю кар’єрою/маю намір змінити місце роботи.

#МрїїБезМеж - тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами у часи невизначеності. Також прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації.

Запрошуються 28 ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько- російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родини до участі у підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин #МріїБезМеж. У виняткових випадках до участі у проекті можуть допускатись представники інших категорій.

Ця можливість для тих, хто:

  • Ви є громадянином/кою України (адже це наша superpower);
  • Маєте бізнес-ідею і не боїтесь мрії втілювати в життя;
  • Маєте намір працювати із своєю кар’єрою/маєте намір змінити місце роботи;
  • Маєте високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 14-17 червня 2024 року.

На період проведення заходу організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.

Відбір учасників відбуватиметься на основі якісної заявки, яку Ви можете знайти за посиланням:

http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8FCb9PxPMCRWVd7MXcWuD3JZiufeF7IO44RObMNtG68xGtw/viewform?usp=sf_link