А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Перший відкритий турнір Димерської громади з боксу в пам’ять про загиблих захисників Димерської громади та всієї України

опубліковано: 10 червня 2024 оновлено: 15 червня 2024

Вчора на території Димерського ліцею №1 Димерської селищної ради відбувся Перший відкритий турнір Димерської громади з боксу в пам’ять про загиблих захисників Димерської громади та всієї України, які полягли у боях за її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

Димерський селищний голова Володимир Підкурганний привітав усіх учасників турніру, батьків дітей, організаторів, а також висловив надію, що такі заходи у Димерській громаді стануть системними. Побажав спортсменам успіхів та всім - гарного дня.
 
Далі радо вітали почесних гостей заходу: Президента Київської Обласної Федерації Боксу Юліана Москаленка, Президента Федерації боксу Вишгорода Владислава Кметя, представників спортивних клубів, невтомних та натхненних тренерів.
 
Турнір об’єднав юних боксерів із 7 Громад Київської області. В чесному поєдинку випробували набуті вміння та продемонстрували свою майстерність учасники спортивного єдиноборства з Димерської та Петрівської громад, міст Вишгорода, Вишневого, Бучі, Ірпеня та селища Калинівки.
 
Почесними суддями турніру були: супервайзер міста Київ, суддя національної категорії Мурад Ібрашев та суддя національної категорії Сергій Палій.
 
Змагання почалися поєдинком між трикратною Чемпіонкою Київської області, чемпіонкою України серед учнів 2024 року Інгою Шелест та призеркою Чемпіонату області, учасницею Чемпіонату України Смирновою Світланою. Потім продовжили боксувати юні спортсмени 2005-2018 років народження.
 
У дружніх поєдинках, в яких взяло участь 107 боксерів, звісно ж перемогла дружба.
 
Всіх учасників турніру нагороджено Дипломами за участь у Першому турнірі Димерської громади з боксу у пам’ять про загиблих захисників та вручено медалі.
Дякуємо всім, хто долучився до заходу!
 
Бажаємо вcім міцного здоров’я, мирного неба та здійснення заповітних мрій.
Слава Україні!