А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Димерську громаду з робочим візитом відвідала керівник Регіонального офісу ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у Київській області Іванченко Олена

опубліковано: 10 червня 2024 оновлено: 15 червня 2024

Під час зустрічі Володимир Підкурганний разом із своїми заступниками Лілією Калашніковою та Слава Мурга ознайомили Олену з реалізованими за ініціативою Димерської селищної ради об’єктами Димерської громади: оглянули спортивний майданчик у Димерському ліцеї №2, Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування (терцентр), структурний підрозділ Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (притулок), дитячий садочок та найпростіше укриття у Козаровичах, Демидівську захисну дамбу.

Поспілкувались про історію Димерської громади. Пані Олена поділилась своїм баченням розвитку нашої Громади, навіть запропонувала декілька креативних ідей задля наповнення місцевого бюджету.

Дякуємо за цю зустріч, а також дякуємо ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за надані матеріальні цінності для благоустрою: генератори та різного виду господарські інструменти. У рамках укладеного меморандуму про співпрацю маємо ще багато спільних ідей та планів на їх реалізацію.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю заради підтримки життєдіяльності мешканців Димерської селищної територіальної громади.