У Димерському ККП встановлено термінал самообслуговування
опубліковано:
31/12/2022
оновлено:
31/12/2022
За зверненням Димерської громади, у приміщенні Димерського ККП встановлено термінал самообслуговування Приватбанку.
Тепер там можна буде здійснювати комунальні платежі.
Плата за послугу становитиме всього 5 грн.
Буде людина, яка допомагатиме ним користуватися.
