Офіційний вебсайт

Димерська селищна
територіальна громада

Сьогодні відбулося урочисте відкриття Парку щасливих людей в смт Димер.

опубліковано: 20/12/2021 оновлено: 20/12/2021

За кошти субвенції (4,8 млн. грн.), яку вдалося залучити завдяки народному депутату Ользі Василевській-Смаглюк в смт Димер збудували сучасний парк з дитячими майданчиками, лавками для відпочинку й урнами. Встановили вуличні ліхтарі і тим самим забезпечили якісне освітлення.

Обладнали сучасну систему автоматизованого поливу та створили паркувальну зону для автівок. Створили безкоштовну систему WI-FIна території громади та обладнали систему відеоспостереження.