Офіційний вебсайт

Димерська селищна
територіальна громада

Передали генератор у м.Слов`янськ

опубліковано: 04/01/2023 оновлено: 04/01/2023

2022 рік закінчився під звуки вибухів по всій території Україні, у боротьбі за її незалежність.  

За повідомленням Димерського селищного голови Володимира Підкурганного, в кінці року відправили генератор нашому земляку, мешканцю Димерської громади, який наразі захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави у місті Слов'янськ. 

Всього Димерською селищною радою було передано для Збройних Сил України генераторів у кількості 10 штук. 

Разом до Перемоги! 

Сили, витримки та терпіння нам усім!