Новий очільник Димерського комбіната комунальних підприємств
опубліковано:
01/03/2021
оновлено:
01/03/2021
Діяльність комунальних підприємств завжди знаходиться під пильною увагою людей. Димерський комбінат комунальних підприємств протягом 7 років очолював Ігор Олександрович Бабинець, працював достойно, за що йому і дякуємо. На сьогодні, естафету перейняв Олександр Миколайович Мартиненко.