В Димерській громаді вшанували пам`ять жертв голодоморів
опубліковано:
27/11/2021
оновлено:
27/11/2021
Сьогодні, біля пам’ятника жертвам Голодомору на кладовищі у смт Димері відбулася панахида за жертвами голодоморів в Україні.
Вшанувати пам'ять невинно загублених людей, наших співвітчизників, прийшли протоієрей, настоятель Храму святих безсеребреників Кузьми та Дем'яна в смт Димері отець Богдан (Токальський), селищний голова Володимир Підкурганний, представники апарату Димерської селищної ради, історик, краєзнавець Григорій Алєксєєнко та інші.


