Звернення Димерського селищного голови Володимира Підкурганного щодо рівномірного розподілу електроенергії по громаді
опубліковано:
12/01/2023
оновлено:
12/01/2023
За неодноразовими зверненнями жителів Димерської селищної територіальної громади щодо відключення електроенергії поза графіками, оновленими від 03.01.2023 року, Димерський селищний голова Володимир Підкурганний звернувся до ДТЕК Київські регіональні електромережі з проханням забезпечити рівномірний розподіл електроенергії по громаді.

