Офіційний вебсайт

Димерська селищна
територіальна громада

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Димерської селишної ради

опубліковано: 23/09/2021 оновлено: 23/09/2021

23 Вересня 2021 року під головуванням Димерського селишного голови Володимира Підкурганниого відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Димерської селишної ради

Головне питання порядку денного:
Про розвиток епідемічної ситуації на території Димерської селищної територіальної громади, пов’язаної із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та заходи щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби на території громаді. 

Протокол засідання у вкладеному файлі: