Володимир Підкурганний провів робочу нараду зі співробітниками КНП «Димерська центральна селищна лікарня»
опубліковано:
18/11/2021
оновлено:
18/11/2021
Володимир Підкурганний провів робочу нараду зі співробітниками КНП «Димерська центральна селищна лікарня» Димерської селищної ради.
Жваво та продуктивно розглянули наступні питання:
Створення та функціонування первинної медичної ланки на базі КНП «Димерська центральна селищна лікарня» (станом на сьогодні первинну медичну допомогу на території Димерської громади забезпечує КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Вишгородської міської ради);
Закупівлі медичних послуг, які надаватимуться за програмою медичних гарантій у 2022 Національною службою здоров'я України;
Поточне функціонування КНП «Димерська центральна селищна лікарня».
Димерська селищна рада і надалі буде сприяти та підтримувати розвиток нашої лікарні.
