Офіційний вебсайт

Димерська селищна
територіальна громада

Семінар-практикум з суб‘єктами господарювання з метою обговорення проблемних питань при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій

опубліковано: 21/01/2022 оновлено: 21/01/2022

До уваги платників Вишгородщини!

26 січня 2022 року о 10 год. Вишгородською ДПІ ГУ ДПС у Київській області за участі представників відділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Київській області у приміщенні актового залу Вишгородської РДА (2-й поверх) буде проведено семінар-практикум з суб‘єктами господарювання з метою обговорення проблемних питань при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій (РРО), та/або ( ПРРО) платниками єдиного податку 2-4 груп, які проводять готівкові розрахунки. Запрошуємо представників СПД Вишгородщини.

З повагою Начальник Вишгородської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Олександр Назарчук