Хід кампанії з вакцинації проти Covid серед освітян Димерської громади.
опубліковано:
21/09/2021
оновлено:
21/09/2021
Димерський селищний голова Володимир Підкурганний та начальник відділу освіти Наталія Устенко провели нараду із керівниками дошкільних та загальноосвітніх закладів громади. Про важливість здійснення щеплень проти COVID-19 освітянам під час зібрання наголосила завідувач Димерської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, сімейний лікар Тетяна Давиденко. У тих навчальних закладах, де вчителіі, кухарі, техпрацівники у більшості не пройшли вакцинацію, можуть припинити надавати освітні послуги, тобто заклади можуть закрити.
Станом на сьогодні показник 80% вакцинованих мають НВК " Димерська гімназія- ЗОШ І ст. ", Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., Глібівська ЗОШ І-ІІ ст., Ровівська ЗОШ І-ІІІ ст., та Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст.
