А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Володимир Підкурганний про заміну водогону в Димерській громаді

опубліковано: 12 серпня 2023 оновлено: 07 червня 2025

"Пам'ятаєте, ще у березні було анонсовано роботи по заміні водогону у нашій Димерська громада НЕФКО в Україні. Спочатку було оголошено тендер відбувся в кінці травня цього року, до того тривали підготовчі роботи для його проведення, зараз, після, детальний аналіз поданих пропозицій представниками НЕФКО.

Це лише перший етап реконструкції системи водопостачання у нашій Громаді, яка експлуатується із 60-х років минулого століття.

Хотілося б відмітити злагоджену роботу апарату нашої прекрасної Ради у супроводженні та документальної підтримки проекту, а саме: Лілія Калашнікова, Слава Мурга, Людміра ІвановаНаталія Мельниченко, Юля Миколайчук.
Слава неньці Україні!
П.С. На схемі синім кольором виділено всю систему водопостачання в смт Димер, а зеленим - орієнтовний перелік вулиць, на яких підлягають заміні труби." - зазначив Володимир Підкурганний.