Tom menu

Депутати селищної ради

№ п/п ПІП Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутатом Номер мобільного тел.
1. Арестова Валентина Олегівна
КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ" +380961490132
2. Бабинець Ігор Олександрович
КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ" +380674671875
3. Башлик Наталія Андріївна
КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ" +380663752326
4. Бубир Олександр Володимирович
Київською обласною організацією Політичної партії "Громадянський рух "Хвиля" +380979398280
5. Гончаренко Тетяна Станіславівна
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" +380671130011
6. Заводська Лідія Ісаківна
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380980816062
7. Іванова Людмила Дмитрівна Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380673909040
8. Ісаюк Юрій Вікторович
Київською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність" +380963092335
9. Кальченко Наталія Василівна
КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ" +380975052808
10. Кушніренко Сергій Вікторович
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380967294785
11.Левковець Олег Петрович
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" +380675953388
12. Литвин Тетяна Володимирівна
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380672905350
13. Мартиненко Олександр Миколайович
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380674027521
14. Мельниченко Наталія Сергіївна
Київською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність" +380983743301
15. Мельниченко Юрій Миколайович
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" +380674040501
16. Мурга В’ячеслав Миколайович
КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ" +380975632880
17. Недашківський Руслан Михайлович
Київською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність" +380674418311
18. Петльович Олег Іванович
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380962647771
19. Побідаш Ірина Миколаївна
Київською обласною організацією Політичної партії "Громадянський рух "Хвиля" +380964649669
20. Поплавський Володимир Володимирович
Київською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність" +380967523792
21. Поплавський Ігор Володимирович
Київською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність" +380681244563
22. Прищепа Катерина Миколаївна
Київською обласною організацією Політичної партії "Громадянський рух "Хвиля" +380673861140
23. Семерунь Вячеслав Миколайович
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380976499544
24. Станкевич Світлана Миколаївна
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380675033354
25. Цапук Марина Михайлівна
Київською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" +380671458754
26. Чиж Ірина Олександрівна
КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ" +380983378175

Закріплення депутатів Димерської селищної ради за населенними пунктами Димерської територіальної громади

п/п Назва населеного пункту Призвіще, ім'я, по батькові депутата
1 с.Абрамівка, с.Дудки, с.Савенка Бубир Олександр Володимирович
2 с.Богдани, с.Сухолуччя, с.Овдієва Нива, с.Пилява, с.Ритні, с.Рихта Кальченко Наталія Василівна
3 с.Вахівка, с.Любидва Кушніренко Сергій Вікторович
Недашківський Руслан Михайлович
4 с.Глібівка Поплавський Володимир Володимирович
5 с.Демидів Побідаш Ірина Миколаївна
Прищепа Катерина Миколаївна
Іванова Людмила Дмитрівна
6 с.Катюжанка, с.Гута-Катюжанська Кушніренко Сергій Вікторович
Заводська Лідія Ісаківна
Недашківський Руслан Михайлович
Бубир Олександр Володимирович
7 с.Козаровичі Петльович Олег Іванович
Чиж Ірина Олександрівна
8 с.Литвинівка, с.Лісовичі, с.Миколаївка Мурга В'ячеслав Миколайович
Арестова Валентина Олегівна
9 с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка Мартиненко Олександр Миколайович
Поплавський Ігор Володимирович
10 с.Рови, с.Круги, с.Розтісне, с.Федорівка Поплавський Ігор Володимирович
Мартиненко Олександр Миколайович
11 с.Рудня-Димерська, с.Володимирівка Кушніренко Сергій Вікторович

12

с.Толокунь, с.Дмитрівка Кальченко Наталія Василівна
13 с.Ясногородка Кальченко Наталія Василівна
14 смт Димер Бабинець Ігор Олександрович
Башлик Наталія Андріївна
Станкевич Світлана Миколаївна
Литвин Тетяна Володимирівна
Цапук Марина Михайлівна
Ісаюк Юрій Вікторович
Мельниченко Наталія Сергіївна
Мельниченко Юрій Миколайович
Левковець Олег Петрович
Гончаренко Тетяна Станіславівна
15 с.Рикунь, с.Каменка Семерунь Вячеслав Миколайович

Мельниченко Юрій Миколайович

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.