Tom menu

Апарат та виконавчі органи селищної ради

Апарат та виконавчі органи селищної ради

Назва посади ПІБ
Керівництво
Селищний голова Підкурганний Володимир Володимирович
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рудик Ігор Олександрович
Крохмалюк Любомир Валерійович
Секретар селищної ради Іванова Людмила Дмитрівна
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Калашнікова Лілія Давидівна
Радник селищного головиМурга В'ячеслав Миколайович


Староста Довгопола Ольга Володимирівна                                            (с. Глібівка, с. Ясногородка)

Осадча Анна Анатоліївна

(с. Катюжанка, с. Абрамівка,
с. Дудки, с. Савенки, с. Гута-Катюжанська)

Козаченко Наталія Анатоліївна
(с. Рудня-Димерська, с. Володимирівка, с. Вахівка, с. Любидва, )

Овсієнко Володимир Сергійович
с. Козаровичі

Андрієнко Анатолій Анатолійович
(с. Лісовичі, с. Литвинівка, с. Микуолаївка, с. Рикунь)

Федоренко Наталія Костянтинівна
(с. Рови, с. Розтісне, с. Круги, с. Федорівка, с. Любимівка, с. Андріївка, с. Сичівка)

Мельниченко Олександр Миколайович
(с. Демидів)

Савиченко Тетяна Іванівна
(с. Богдани, с. Сухолуччя с. Овдієва Нива, с. Пилява, с. Ритні, с. Рихта, с. Толокунь, с. Дмитрівка, с. Петрівське)







Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Ткаченко Наталія Василівна
Юридичний відділ
Начальник відділу Мельниченко Наталія Сергіївна
Відділ загальний
Начальник відділу
Відділ економічного розвитку та інвестицій, питань внутрішньої інформаційної політики та зв’язків з громадськістю
Начальник відділу Дзюба Андрій Васильович
Відділ організації та забезпечення роботи старост
Начальник відділу Кальченко Наталія Василівна (с. Толокунь)
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних
Головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій та цивільного стану Провотар Валерій Миколайович
Господарський відділ
Завідувач господарством
ІІ. Виконавчі органи селищної ради
Відділ архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та охорони навколишнього середовища (без статусу юридичної особи)
Головний спеціаліст Димура Олександр Васильович

Відділ праці та соціального захисту населення (без статусу юридичної особи)
Начальник відділу Давиденко Людмила Володимирівна


Відділ культури, молоді та спорту (без статусу юридичної особи)
Начальник відділу
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» (без статусу юридичної особи)
Начальник відділу Мельниченко Юрій Миколайович
Відділ земельних відносин (без статусу юридичної особи)
Начальник відділу Попович Віктор Омелянович
Відділ освіти (вул. Фастова, 2, Демидів, Вишгородський р-н., Київська обл., 07335)
Начальник відділу Устенко Наталія Володимирівна
Служба у справах дітей (вул. Фастова, 2, Демидів, Вишгородський р-н., Київська обл., 07335) 
Начальник Денисова Світлана Михайлівна
Фінансове управління (зі статусом юридичної особи)
Начальник управління Гордієнко Марина Володимирівна
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.