Tom menu

​23 травня – День Героїв

​23 травня  – День Героїв

Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж — це свято всіх, хто бореться за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

У Димерській громаді вшановували Героїв, які полягли у боротьбі з ворогом. Матерям нашої Громади, які у цій жорстокій війні віддали найдорожче, що мали – своїх дітей, своїх рідних синів, які загинули, захищаючи Батьківщину, за материнську самовідданість, жертовність, неоціненний внесок у виховання Героя, який мужньо став на захист незалежності та суверенітету України у боротьбі з російським агресором Димерським селищним головою Володимиром Підкурганним оголошено Подяки. Окутує нестерпний смуток, коли розумієш, якою ціною ми виборюємо свободу, виборюємо своє право на існування.

День Героїв — це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і шанувати живих Героїв, які вистояли та продовжують боротьбу. Їхня хоробрість, жертовність та вияв глибинної любові до власної держави назавжди залишиться в історії України.

Слава Героям!

                             

                                                    

                              

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.