Tom menu

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування

 «Детальний план території земельної ділянки площею 5.5323 га, кадастровий номер 3221882400:20:006:6011 для розміщення виробничо-складських будівель Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області».

1. Повна назва документа державного планування:

Проект розроблення «Детальний план території земельної ділянки площею 5.5323 га, кадастровий номер 3221882400:20:006:6011 для розміщення виробничо-складських будівель Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Димерська селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з « 10 » березня 2023 р. у приміщенні Димерської селищної ради та триватиме до « 10 »_квітня 2023 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Зауваження та пропозиції до ДПТ та Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування – «Детальний план території земельної ділянки площею 5.5323 га, кадастровий номер 3221882400:20:006:6011 для розміщення виробничо-складських будівель Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області» подаються до Димерської селищної ради за адресою: 07330, Київська область, Вишгородський район., смт. Димер, вул. Соборна, 19, e-mail: dymer.rada@gmail.com.

г) З проектом ДПТ та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщені Димерської селищної ради за адресою: 07330, Київська область, Вишгородський район., смт. Димер, вул. Соборна, 19.

4) Немає потреби у транскордонних консультаціях щодо проекту документу державного планування.

Відповідальна особа – Гризин Сергій Вікторович(07330, Київська область, Вишгородський район., смт. Димер, вул. Соборна, 19) вебсайт www.dymerrada.gov.ua.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, з дня публікації.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.