Tom menu

Вітаємо з Храмовим святом

Вітаємо з Храмовим святом

14 листопада в день Святих безсрібників і чудотворців Косми та Деміана азійських і їх матері преподобної Феодотії відзначаємо Храмове свято в нашій громаді.

Кузьма та Дем’ян – лікарі-близнюки, які прославилися своєю безкорисливістю та великодушністю, отримали назву «безсрібників» через те, що ніколи не брали коштів за лікування своїх пацієнтів.

У день престольного свята, настоятель храму Святих безсеребреників Кузьми та Дем’яна Протоієрей Богдан (Токальський) завітав у Димерську селищну раду з привітаннями та побажаннями миру, щоб Господь Бог захищав від життєвих негараздів усю нашу Димерську громаду, щоб допомагав у здійсненні світлих задумів та надихав усіх на добрі справи на благо усієї України.

Дорогі земляки, нехай цей день принесе світло до ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Хай кожен день буде зігрітий добром та теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення, мирного неба та чудових миттєвостей життя. 

Зі святом!

                                       

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.