Tom menu

5 (п’яте) засідання 18 чергової сесії ради VIII скликання Димерської селищної ради

5 (п’яте) засідання 18 чергової сесії ради VIII скликання Димерської селищної ради

16 вересня 2022 року в приміщенні Димерської дитячої музичної школи під головуванням Димерського селищного голови Підкурганного Володимира, в присутності 19 депутатів ради, відбулось 5 (п’яте) засідання 18 чергової сесії ради VIII скликання Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, на якому розглянуто ряд питань та прийнято по ним відповідні рішення.

 Затверджено:

— перелік об’єктів критичної інфраструктури на території населених пунктів Димерської селищної територіальної громади;

— мережі закладів освіти Димерської селищної ради на 2022/2023 навчальний рік;

— штатні розписи закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Димерської селищної ради на 2022/2023 навчальний рік;

— Програми національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на 2022-2025 роки;

— Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Димерської селищної ради у новій редакції та затвердження Регламенту відділу «Центру надання адміністративних послуг» Димерської селищної ради;

— звіт про виконання бюджету Димерської селищної територіальної громади за 6 місяців 2022 року;

— Положення про Резервний фонд бюджету Димерської селищної територіальної громади;

— а також, з метою підтримки окремого батальйону територіальної оборони (військова частина А7300) Збройних Сил України, розташованого на території Вишгородського району Київської області, затверджено Програму надання фінансової підтримки даного батальйону на 2022 рік, згідно якої передбачено фінансування в розмірі 1 000 000 грн, а саме: на забезпечення оргтехнікою та канцелярським приладдям – 400 000 грн., придбання автозапчастин – 200 000 грн., придбання кухонного приладдя – 200 000 грн., придбання паливно-мастильних матеріалів – 200 000 грн.

 Змінено:

— найменування Димерської дитячої музичної школи на комунальний заклад «Центр культурних послуг» Димерської селищної ради», внесення змін до видів економічної діяльності, затвердження в новій редакції Статуту та структури.

— найменування комунального підприємства «Димерський комбінат комунальних послуг» Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, збільшення його статутного капіталу та затвердження Статуту в новій редакції.

 Врегульовано земельні відносини фізичних та юридичних осіб.

Виключено з Переліку об’єктів першого типу, що передаються в оренду на аукціоні, об’єкти нерухомого майна комунальної власності Димерської селищної територіальної громади в с.Катюжанка Вишгородського району Київської області.

 Включено до Переліку об’єктів першого типу, що передаються в оренду на аукціоні, об’єкти нерухомого майна комунальної власності Димерської селищної територіальної громади в с.Литвинівка та с.Демидів Вишгородського району Київської області.

Крім цього, затверджено рішення Про звільнення з посади заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рудика Ігоря Олександровича.

З порядком денним, протоколом поіменного голосування, повним переліком рішень 5 засідання 18 чергової сесії ради VIII скликання Димерської селищної ради можна буде ознайомитись на офіційному сайті ради після їх оприлюднення за посиланням: dymerrada.gov.ua/rsr

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.