Tom menu

Восьме чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання від 16.09.2022

Восьме чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання від 16.09.2022

16 вересня 2022 року в приміщенні Димерської дитячої музичної школи під головуванням керуючої справами Димерської селищної ради Калашнікової Лілії Давидівни, за участі 15членів виконавчого комітету, відбулось восьме чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання під час якого прийнято наступні рішення.

Відповідно до Програми «Турбота» Димерської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки, вирішено надати одноразову матеріальну допомогу (в розмірі від 1-ї до 5-ти тисяч грн.) соціально незахищеним громадянам та громадянам Димерської громади, які опинилися в скрутному матеріальному становищі.

Затверджено зведені кошторисні рахунки вартості будівництва на проектні роботи:

  • — «Поточний ремонт адміністративного будинку по вул… Бірківська, 1 в с.Козаровичі»;
  • — «Поточний ремонт адміністративного будинку Димерської селищної ради по вул… Соборна, 19 в смт Димер»;
  • — «Поточний ремонт адміністративного будинку по вул… Фастова, 2 в с.Демидів»;
  • — «Поточний ремонт Димерського будинку культури по вул… Соборна, 20 в смт Димер»;
  • — «Поточний ремонт громадського будинку по вул… Кичигіна, 5-А в с.Катюжанка»;
  • — «Поточний ремонт скверу між вул… Володимирська та Набережна в смт Димер».

Затверджено Номенклатуру матеріального резерву на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Погоджено розміщення об’єктів електроенергетики для приєднання до електричних мереж електроустановок на території Димерської селищної територіальної громади.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Димерської селищної територіальної громади у 2021 році, створення Комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Димерської селищної територіальної громади, затвердження Порядку підбору та направлення дітей Димерської селищної територіальної громади до закладів відпочинку та оздоровлення» від 09 липня 2021 року №154.

Крім цього, взято до відома інформацію Про стан роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах та виконавчих органах Димерської селищної ради у першому півріччі 2022 року, а також затверджено ряд питань Служби у справах дітей Димерської селищної ради.

З повним переліком прийнятих рішень можна буде ознайомитись на офіційному сайті Димерської селищної ради після їх оприлюднення за посиланням: https://www.dymerrada.gov.ua/rvkon.


Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.