Tom menu

Конкурс на зайняття вакантних посад Димерської селищної ради

Конкурс на зайняття вакантних посад Димерської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Димерськаселищна радаоголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, згідно переліку:

 • радника селищного голови – 3 шт. одиниці;
 • головного спеціаліста юридичного відділу – 2 шт. одиниці;
 • спеціаліста І категорії відділу загального – 1 шт. одиниці;
 • інспектора з обліку та бронювання військовозобов’язаних – 1 шт. одиниця;
 • головного спеціаліста відділу архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та охорони навколишнього середовища – 1 шт. одиниця;
 • начальника відділу культури, молоді та спорту;
 • головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту;
 • адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» — 2 шт. одиниця;
 • начальника відділу земельних відносин;
 • головного спеціаліста відділу земельних відносин;
 • спеціаліста І категорії відділу освіти;
 • фахівця з публічних закупівель відділу освіти.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії Ковшун Антоніною Михайлівною за номером телефону 04596-3-13-85 або на особистому прийомі у приміщенні Димерської селищної ради.

Основні вимоги до кандидатів на посаду радників селищного голови: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи; вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Основні вимоги до кандидатів на посаду начальників відділів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Основні вимоги до кандидатів на посади головних спеціалістів та спеціалістів І категорії: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи; вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Основні вимоги до кандидатів на посаду адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Основні вимоги до кандидатів на посаду фахівця з публічних закупівель відділу освіти: вища юридична/економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи у сфері публічних закупівель не менше 1 року; вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Основні вимоги до кандидатів на посаду інспектора з обліку та бронювання військовозобов’язаних: вища освіта відповідного напрямку за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи; вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

У відповідності до ст. 16 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особами, які претендують на зайняття вакантних посад в обов’язковому порядку подається, документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою, який підтверджується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до вказаного Закону.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу та оприлюднення цього оголошення в газеті «Слово». Документи від кандидатів можуть прийматися особисто за адресоювул. Соборна, 19, смт. Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330. Крім того, документи можна надсилати поштою (рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення) із позначенням на конверті «Конкурсна комісія Димерської селищної ради».

Довідкова інформація: тел. 04596-3-13-85, e-mail: dymer.rada@gmail.com.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.