Tom menu

До уваги власників сільськогосподарських тварин

До уваги власників сільськогосподарських тварин

Всі власники, які утримують сільськогосподарських тварин для реалізації певного виду продукції зобов’язані гарантувати безпеку молока або м’яса, вчасно ідентифікувати та обстежувати належних їм тварин і отримувати на них відповідні документи, що підтверджують здоровий стан тварин.

Згідно закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» фізичні особи – власники сільськогосподарських тварин повинні проводити обов’язкову ідентифікацію та реєстрацію тварин у тому числі приплоду. Молодняк великої рогатої худоби повинен ідентифікуватись до 7 (семи) денного віку від моменту його народження.

Ідентифікація включає: кріплення тварині двох вушних бирок встановленого зразка, внесення тварини до державного єдиного реєстру тварин видача паспорта.

Вразі порушення термінів та невиконання власниками сільськогосподарських тварин вимог статті 5 закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» передбачає адміністративну відповідальність накладання штрафу на громадян згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення Стаття 107-2. Порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин

Для оформлення та переоформлення і реєстрації паспортів великої рогатої худоби звернутись з отримання інформації та проведення ідентифікації тварин звертатись у Вишгородську районну державну лікарню ветеринарної медицини за адресою: смт Димер, вул. Революції, 49. Тел. 045-96 (3-11-60). 

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.